Hakkımızda

Hakkımızda

Güneş ve Yenilenebilir Enerjide 15 Yıllık Tecrübe

Arya Energy olarak müşteri beklentilerini ileri teknolojileri, yeni ürünleri ve hizmetleri içeren mükemmel çözümler ile karşılayarak büyümektir. Araştırma – geliştirme faaliyetlerimiz ile yenilenebilir enerji sistemlerine uygun, verimli ve kararlılığı amaç edinen dünya standartlarında, insan ve çevre dostu çözümler oluşturmak ve uygulamaktır.

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli artırarak müşteri beklentilerini en iyi derecede karşılamak ,teknolojik gelişmelerle paralel olarak kendimizi sürekli rejenere etmek,hizmet verdiğimiz tüm işletmeler ile güvenilir hizmet ağı kurmak,gecikme olmaksızın tüm isteklere cevap vermek ,

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz bölgelerde en iyi ve en çok tercih edilen firma olan ve rakip firmalar tarafından gıpta ile bakılan evrensel ve saygın bir şirket olmak.

Neden Arya Enerji

Güneş Enerjisine Hazırız, Tek İhtiyacımız Onu İyi Kullanmak

Şirket Sertifikaları

Konusunda hizmet yeterlilik belgelerine sahip tek firmayız.

Malzeme Kalitesi

Kullandığımız altyapı profil ve aluminyumun tasarımıyla firmamız adına patentli olması.

Garanti

1.sınıf güneş panellerinin 25 sene %80 verim garantisi olacağına dair garanti belgesinin temini.

Yetkili Servis

Firmamızın kullanmış ve teknik servisi olduğumuz Fronius marka avrupa menşei ,2 sene yerine 5 sene garanti vermiş olması.

Bizimle Yeni Proje İnşa Etmek İstiyorsanız Hemen İletişime Geçin

Keşif ve planlama sürecinden elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda güneş enerjisi santralleriniz için siz değerli müşterilerimize, kendi bünyemizde çalışan uzman mühendislerimizle profesyonel bir anlayışla mühendislik, projelendirme EDAŞ onay hizmeti sunuyoruz.

Ekibimiz

Profesyonel Ekibimizle Tanışın

Ahmet Mert

Mühendis

Murat Çolak

Kurucu

Ahmet Mert

Kurucu Ortak